photo_2016-10-02_22-35-38

به عقیده بسیاری از کارشناسان و همینطور علاقه مندان به دنیای MMA کانر مک گرگور قهرمان دسته پَر وزن UFC بزرگترین ستاره دنیای هنرهای رزمی ترکیبی است، اما نظر دانا وایت متفاوت است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دانا وایت (رئیس UFC) در مصاحبه اخیر خود در نیویورک روندا رازی را بزرگترین ستاره دنیای MMA خواند.

وایت در این گفتگو گفت: “با فاصله زیاد و نه حتی نزدیک بزرگترین ستاره روندا رازی می باشد. زمانی که شما قدم به برزیل می گذارید، برای برزیلی ها مهم نیست که شما چه کسی هستید. آنها می خواهند که هموطنانشان شما را له کنند. ولی زمانی که روندا به آنجا رفت آنها او را تشویق می کردند و برایش هورا می کشیدند. من هرگز در عمرم چنین چیزی را ندیده بودم و احتمالاً دوباره مانند آن را نخواهم دید.این دلیل بزرگ بودن روندا رازی است”.

اما شما نباید انتظار داشته باشید که وایت با صراحت همین عقایدش را زمانی که مک گرگور در کنارش نشسته باشد به راحتی ابراز کند. در کنفرانس خبری اخیر UFC که مربوط به رویداد پیش روی UFC 205 و مبارزه مک گرگور و اِدی آلوارز بود خبرنگاری از وایت پرسید که اگر نام روندا رازی در فایت کارت این مسابقات بود آیا مبارزه او مبارزه اصلی این مسابقات می شد؟ وایت ترجیح داد به این سوال پاسخی ندهد. تنها جواب او به این خبرنگار این بود: بنشین!

به اشتراک بگذارید

Share on Facebook Share

Share on TwitterTweet

Share on Google Plus Share

Share on Pinterest Share

Share on LinkedIn Share

Send email Mail

Print Print

Let’s block ads! (Why?)

Powered by WPeMatico