آقای رضا رمضانزاده به عنوان رییس و مسئول رسمی سازمان تاپ کاراته فول کنتاکت کیک بوکسینگ ایران  از سال ۱۳۷۸ رسما از طرف فدراسيون کاراته به این  مقام منصوب گردیدند .

آقای رمضان زاده داراي کمربند مشکی دان ۹ رسمی از فدراسیون هستند .

بیوگرافی مختصری از رضا رمضان زاده

ایشان در محضر اساتيد بزرگي چون استاد هوشنگ اتحاد ، استاد محمود شيزري ( بنيانگذار فول کنتاکت در ايران) و ديگر بزرگان کاراته کسب مهارت کردند .

پیش از منصوب شده به مسئول تاپ کاراته در همین سازمان مشغول فعالیت بودند و خدمات شایانی در کنار مسئولین قبلی برای این سبک داشتند .

آقای رمضان زاده  برای اولین بار با برگزاری اولین ذوره مسابقات ۵ راندی کیک بوکسینگ حرفه ای با جوایز نقدی در ایران ، و با حمایت اداره مبارزه با مواد مخدر به عنوان بنیانگذار مسابقات حرفه ای در ایران مشهور هستند  . و در فدراسیون کاراته به عنوان اولین مسئول و رییس سازمان سبکهای آزاد رینگی (فول کنتاکت کیک بوکسینگ ) مشغول به فعالیت شدند .

از سال ۱۳۷۸ که دوره ریاست ایشان میباشد تا امروز با برگزاری چندین دوره مسابقات منطقه ای شهرستانی استانی و کشوری در تمامی رده های سنی و اعزام چندین دوره تیم های منتخب به مسابقات بین المللی و برگزاری دوره های مختلف آزمون کمربند و داوری و مربیگری و استاژهای فنی به عنوان پر افتخارترین مسئول و رییس سبک تاپ کاراته کیک بوکسینگ ایران از ابتدا تا کنون میباشند .

لازم به ذکر است که مسئولین قبلی سبک تاپ کاراته به ترتیب ، عبدالسلام یاسین ، فرهاد دردار ، جهانگیر اسدی ، و رضا رمضانزاده میباشند.